o nas

Witamy na stronie Agencji Zatrudnienia GOLDHANDS(licencja:  WUPXVI/9064/KRAZ-17452). Nasza firma zajmuje się rekrutacją pracowników na zlecenie klienta oraz wynajmem pracowników tymczasowych na czas wyznaczony przez przedsiębiorcę np. w przypadku prac sezonowych, zwiększonej intensywności zleceń, nieobecności pracownika oraz innych indywidualnych potrzeb pracodawcy. Gwarantujemy rozwiązania kadrowe dla zakładów produkcyjnych, przedsiębiorstw budowlanych, magazynów, małych i średnich firm usługowych.

Dla osób potrzebujących wsparcia przy odnalezieniu odpowiedniej pracy oferujemy pomoc. Dzięki wykwalifikowanej kadrze diagnozujemy wiedzę, umiejętności i talenty, które mają ogromne znaczenie w budowaniu mocnych stron każdego potencjalnego pracownika. Kierujemy się dewizą, że sukces można osiągnąć eksponując swoje mocne strony.

 

 

Jakie są zalety współpracy z nami?

Braki kadrowe to problem wielu pracodawców w Polsce. Kandydaci z za naszej wschodniej granicy to pracownicy z wysoką motywacją i zaangażowaniem. Praca w Polsce oznacza dla nich nie tylko znaczący wzrost wynagrodzenia, ale również wzrost jakości życia dla nich i dla ich rodzin. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni legalnie.

Zadowolenie naszych klientów i pracowników jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do współpracy!